Doradca ds. sprzedaży inwestycji energooszczędnych

Key account manager - Investment Sales Manager

Jesteśmy liderem w branży usług efektywności energetycznej i wdrażania strategii zeroemisyjnych w Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę procesu poprawy efektywności, od doradztwa i projektowania, przez finansowanie, po realizację inwestycji energooszczędnych oraz diagnostykę.

Zwiększamy konkurencyjność przedsiębiorstw poprzez redukcję zużycia energii elektrycznej, ciepła, chłodu i wody, a także emisji przemysłowych. Wdrażamy rozwiązania OZE zapewniając bezpieczeństwo pracy i ciągłość zasilania w energię.

Dążymy do tego, żeby uczynić przemysł zeroemisyjnym. Bądź częścią naszego zespołu!

Szukamy doświadczonego doradcy ds. sprzedaży inwestycji energooszczędnych (Key account manager - Investment Sales Manager)

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planu sprzedażowego realizacji inwestycji dla dużego i średniego klienta przemysłowego,
  • praca z systemem CRM – prowadzenie szans sprzedażowych w systemie CRM (Bitrix),
  • współpraca z szefem biura ofertowego oraz działem pre-sales,
  • ścisła współpraca z dyrektorem sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług generalnego wykonawcy (inwestycje od 10mln PLN),
  • umiejętność budowania długich relacji z klientem przy jednoczesnym zorientowaniu na cel (model DISC – DS, DI, CS),
  • umiejętność kwalifikacji klienta (z dowolnej metodologii sprzedażowej, preferowany Sandler),
  • umiejętność pracy z klientem i skomplikowaną strukturą dokumentów (umowy, koncepcje, dokumentacja finansowa),
  • umiejętność prezentacji przed audytorium C-level,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość na częste wyjazdy (klienci w całej Polsce),
  • doświadczenie w pracy ze średnim i dużym przemysłem,
  • doświadczenie w pracy w firmie właścicielskiej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min B2),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność,
  • umiejętność samodzielnej organizacji własnego czasu pracy i hierarchizacji zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku inwestycji energooszczednych i zeroemisyjności przemysłu,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia w zakresie sprzedaży,
  • wpływ na kształtowanie oferty firmy,
  • służbowy telefon i laptop,
  • służbowy samochód (w tym do użytku prywatnego)
  • kurs nauki języka obcego,
  • elastyczny czas pracy (7-17),
  • szkolenia w zakresie efektywności energetycznej,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę lub B2B
  • przyjazną atmosferę, nieformalny dresscode, spotkania integracyjne
  • dofinasowaną prywatną opiekę medyczną,
  • dofinasowany pakiet multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na życie.