Stażysta/Stażystka w dziale marketingu

Do działu marketingu poszukujemy stażysty/stażystki.

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie działu w projekcie tworzenia nowej strony www
  • tworzenie treści na stronę www
  • przeredagowanie treści zawartych na obecnej stronie na nową
  • praca w edytorze html

Nasze wymagania:

  • student/studentka kierunków związanych z marketingiem, reklamą, komunikacją, dziennikarstwem, filologią i pochodnych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Word i Power Point
  • dokładność, dobra organizacja, komunikatywność i samodzielność
  • znajomość narzędzi typu Canva będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • staż w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy
  • pracę hybrydową w wymiarze 40h tygodniowo
  • wynagrodzenie 29 zł/h brutto (status studenta brutto=netto)
  • wsparcie ze strony Opiekuna podczas całego stażu oraz bieżącą informację zwrotną na temat Twojej pracy

Swoją aplikację (CV) wyślij na adres biuro@dbenergy.pl