BlogBlog

W lipcu debiutujemy na giełdzie!

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA podjął uchwałę o wprowadzeniu na rynek NewConnect akcji DB Energy.

W lipcu br. DB Energy zadebiutuje na rynku NewConnect.

21 czerwca br. Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA podjął uchwałę o wprowadzeniu na rynek NewConnect akcje serii B oraz akcje serii C spółki DB Energy SA. Debiut spółki jest planowany na pierwszą połowę lipca.

Dalszy rozwój w kraju i zagranicą

W marcu br. spółka przeprowadziła ofertę prywatną akcji i pozyskała kwotę 3,26 mln zł. Po zakończeniu oferty prywatnej nowi akcjonariusze posiadają pakiet akcji reprezentujący blisko 10% kapitału zakładowego. Większościowymi akcjonariuszami pozostają dotychczasowi akcjonariusze i jednocześnie założyciele spółki.

Środki z oferty zostały przeznaczone na rozwój usług w modelu ESCO, utworzenie i rozwój spółki w Niemczech i oraz prace związane z komercjalizacją  projektu DiagSys – systemu przeznaczonego do diagnostyki uszkodzeń i stanu pracy silników elektrycznych.

Obszar działalnościPracujemy z energią na całym świecie

Realizujemy audyty efektywności energetycznej w średnim i dużym przemyśle, osiągając realne zmniejszenie zużycia energii u klientów. Do tej pory według projektów naszego zespołu przeprowadzono modernizacje o łącznym koszcie ponad 3,2 mld zł, co pozwoliło osiągnąć redukcję zużycia energii o co najmniej 5,1 TWh i oszczędzać rocznie ponad 931,6 mln zł.

Pracujemy z energią na całym świecie

Referencje