Inżynier Kontraktu w dziale Inwestycji

Lokalizacja Wrocław, Poznań

Zadania

  • udział w realizacji i projektowaniu inwestycji energetycznych w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju,
  • praca w 2-3 osobowym zespole inżynierów pod nadzorem kierowników robót i kierownika kontraktu,
  • współpraca z biurem projektowym,
  • udział w tworzeniu harmonogramów realizacji inwestycji,
  • udział w sprawdzaniu, opiniowaniu i zatwierdzaniu dokumentacji technicznej pod względem jej kompletności, zgodności z ustaleniami i zamówieniem oraz obowiązującymi przepisami,
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych
  • udział w pozyskiwaniu dostawców i podwykonawców
  • koordynowanie i rozliczanie prac podwykonawców
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość specyfiki oraz zasad funkcjonowania procesu budowlanego,
  • wiedza techniczna w zakresie działania, regulacji i możliwości optymalizacji: systemów ogrzewania, źródeł ciepła technologicznego, wymienników ciepła, oświetlenia, napędów elektrycznych, sprężarek powietrza, sprężarek chłodniczych, itp.,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów technologicznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa MS Word i MS Excel , AutoCad,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Mile widziane:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku zgodnym z zakresem zadań,
  • uprawnienia budowlane,
  • wiedza na temat różnych sposobów wyznaczania efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych lub energetycznych stosowanych w przemyśle,
  • świadectwa kwalifikacji w zakresie eksploatacji i dozoru grupa I, II lub III

OFERUJEMY:

  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych efektów,
  • służbowy samochód, telefon i laptop,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • praca w młodym i doświadczonym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dofinasowaną prywatną opiekę medyczną,
  • dofinasowany pakiet multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową,