Jesteśmy sponsorem Kongresu MEATing 2024

Jesteśmy sponsorem Kongresu MEATing 2024! Do tej pory to wydarzenie ugościło już niemal 2400 uczestników, ponad 450 firm i 150 prelegentów. Tegoroczne spotkanie przedstawicieli branży mięsnej odbyło się w dniach 14-15 maja 2024 roku. Uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać niezwykle ciekawych wystąpień i paneli oraz wziąć udział w warsztatach – a to wszystko, aby poznać najważniejsze wyzwania i szanse stojące przed branżą mięsną.

meating24

Organizatorem Kongresu jest Rzeźnik Polski – czołowy w tym sektorze miesięcznik, aktywnie współpracujący z organizacjami branżowymi, cechami i izbami rzemieślniczymi oraz uczelniami rolniczymi w Polsce i za granicą. Ten magazyn mający już ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, znajduje się w grupie najczęściej wybieranych pism, łączących w sobie treści technologiczne, nowinki i informacje z branży przetwórstwa mięsnego. 

Tegoroczny kongres gościł firmy z sektora bezpieczeństwa żywności, przetwórstwa, opakowań, chłodnictwa czy prawa. Jako eksperci w zakresie efektywności energetycznej, rozmawialiśmy z uczestnikami Kongresu o możliwościach wykorzystania optymalnych energetycznie rozwiązań w zakresie chłodzenia czy mrożenia. Zachowanie ciągłości łańcucha chłodniczego to kluczowy element bezpieczeństwa żywności.

Wśród tematów poruszanych na konferencji pojawiły się najnowsze trendy w branży takie jak wykorzystanie suchego lodu czy mrożenia kriogenicznego. Całe wydarzenie przyniosło wartościową wymianę wiedzy i doświadczeń, rzucając światło na najnowsze innowacje i wyzwania stojące przed sektorem mięsnym.