DB Energy partnerem Young Energy Europe

To już oficjalne – zostaliśmy partnerem tegorocznej edycji międzynarodowego programu Young Energy Europe, którego głównym celem jest edukowanie, inspirowanie i wspieranie w wypracowywaniu eko-rozwiązań, mających przełożyć się na realne korzyści finansowe i ekologiczne w firmach. Organizatorem projektu jest AHK Polska.

YEE to cykl spotkań dla specjalistów z zakresu planowania produkcji, jakości, zarządzania energią, BHP, ochrony środowiska czy logistyki. Warsztaty odbywają się w formule hybrydowej – stacjonarnie oraz online. Podczas wykładów prezentowane są najlepsze praktyki mające na celu poprawę efektywności energetycznej, gospodarkę zasobami, najciekawsze zagadnienia z zakresu elektromobilności i wielu innych. 
 
Nasi eksperci: Katarzyna Kuśnierz, Paweł Wysokulski, Mateusz Myśliwiec oraz Przemysław Wojciechowski opowiedzą o projektach energooszczędnych. Zaprezentują wybrane rozwiązania, które przełożyły się na poprawę efektywności energetycznej w firmach. Przeanalizują ich aspekt ekologiczny i ekonomiczny. 
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: https://ahk.pl/pl/young-energy-europe/young-energy-europe-formularz-zgloszeniowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia. Więcej informacji o programie na stronie: https://ahk.pl/pl/young-energy-europe