Doradca techniczno-handlowy

 Jesteśmy liderem w branży usług efektywności energetycznej i wdrażania strategii zeroemisyjnych w Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę procesu poprawy efektywności, od doradztwa i projektowania, przez finansowanie, po realizację inwestycji energooszczędnych oraz diagnostykę.

Stworzyliśmy przestrzeń do rozwoju innowacji, w której nauka łączy się z praktyką, a pasja do technologii znajduje przełożenie na unikalne know-how. Realizowany przez nas projekt badawczo-rozwojowy DiagSys – innowacyjne rozwiązanie diagnostyczne – wpisuje się w nurt czwartej rewolucji przemysłowej: Industry 4.0.

Jesteśmy członkiem krajowych i międzynarodowych organizacji działających na rzecz zrównoważonego rozwoju. Chronimy klimat, wdrażając strategie zeroemisyjne. Zwiększamy konkurencyjność przedsiębiorstw poprzez redukcję zużycia energii elektrycznej, ciepła, chłodu i wody, a także emisji przemysłowych. Wdrażamy rozwiązania OZE zapewniając bezpieczeństwo pracy i ciągłość zasilania w energię.

Dążymy do tego, żeby uczynić przemysł zeroemisyjnym. Bądź częścią naszego zespołu!
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Doradca techniczno-handlowy (Wrocław, woj. dolnośląskie)

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko oraz pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku efektywności energetycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Umowę B2B oraz motywacyjny system prowizyjny (wynagrodzenie stałe + premia)
  • Udział w innowacyjnych projektach dla klientów z wszystkich sektorów przemysłu
  • Szkolenia sprzedażowe, produktowe
  • Narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy, telefon
  • Pakiet świadczeń medycznych, pakiet benefit

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie współpracy z istniejącymi
  • Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych, prowadzenie prezentacji produktowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z dyrektorem sprzedaży oraz z zespołami audytowymi i projektowymi
  • Budowanie trwałych/długoterminowych relacji z klientem i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Stała analiza rynku pod względem oczekiwań klientów, następujących zmian ich potrzeb

Wymagane umiejętności:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub kompetencje techniczne. Mile widziane wykształcenie    wyższe techniczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Umiejętność organizacji własnej pracy, wyznaczania priorytetów
  • Silna motywacja do pracy i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży HVAC, OZE, sanitarnej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez DB Energy SA danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.